Generalny wykonawca - www.el-in.pl
EL-IN Sp. z o.o.

EL-IN to przedsiębiorstwo należące do grona liderów działających na rynku robót energetycznych, kolejowych i budowlanych oferujące najwyższą jakość usług.
Inwestycje wykonywane są w oparciu o najnowsze technologie i materiały spełniające wysokie wymagania klientów.
EL-IN to spółka zdolna zarządzać wielobranżowymi kontraktami, pracująca w każdych warunkach. Potencjał sprzętowy i dobra organizacja realizowanych przedsięwzięć zapewnia, że projekty wykonywane są w ustalonych terminach.

Spółka posiada duże możliwości przerobowe.
Daje zatrudnienie ponad 200-tu wykwalifikowanym pracownikom personelu stałego, a dodatkowo także osobom zatrudnianym podczas realizacji kontraktów.
Pracownicy EL-IN-u biorą udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, a system motywacyjny zapewnia maksymalną mobilizację w osiąganiu wyznaczonych celów.

Kadrę firmy stanowią pracownicy z bogatym doświadczeniem, którzy gwarantują wysoką jakość świadczonych usług, a jednocześnie są wychowawcami dla energicznego i kreatywnego personelu z krótszym stażem.

EL-IN Sp. z o.o. posiada rozbudowany i zaawansowany technologicznie park maszynowy i transportowy składający się w sumie z ponad 120 różnych jednostek sprzętowych.

W zasobach przedsiębiorstwa znajdują się ciężkie maszyny do budowy szlaków kolejowych i budownictwa energetycznego. Są to pojazdy szynowe, dźwigi, koparki, koparko-ładowarki, ładowarki, walce, spychacze, platformy robocze i podnośniki oraz rozbudowana flota transportowa tj. ciągniki siodłowe, naczepy, wywrotki, wozidła, jak również pojazdy dla brygad wykonawczych i samochody osobowe dla kadry menadżerskiej.

EL-IN to także ponad 140 mln przychodu rocznego i 6 spółek powiązanych kapitałowo, ok. 5000 m2 powierzchni biurowych i magazynów oraz 7 ha działek.

Strona www: el-in.pl